claes-2546-filter-web1jpg

Claes Jäderholm

Affärsområdeschef Ventilation

031 – 67 55 00

claes.jaderholm@rec-indovent.se

#ventkomponenter
mimme-2414-filter-web1

Mimmie Helsner

Marknad & Försäljning

031 – 67 55 14

mimmie.helsner@rec-indovent.se

#aggregat
Stefan_Josefsson

Stefan Josefsson

Försäljning Aggregat & Textildon

– ansvarig Väst

031-67 55 10

stefan.josefsson@rec-indovent.se

#aggregat #textildon
nicholas-1

Nicholas Sokrut

Försäljning Aggregat – ansvarig Öst

08-120 50 729

nicholas.sokrut@rec-indovent.se

#aggregat
portratt_dummy_kille

Richard Jung

Försäljning Aggregat & Textildon

08-120 50 751

richard.jung@rec-indovent.se

#aggregat #textildon
patrik_larsson

Patrik Larsson

Försäljning/Projektledning Öst & Norr

08-128 38 389

patrik.larsson@rec-indovent.se

#aggregat #textildon
anette_thomasson

Anette Thomasson

Försäljning Aggregat – ansvarig Syd

040-601 90 52

anette.thomasson@rec-indovent.se

#aggregat
toomas-2861-filter-web1

Toomas Uussalu

Försäljning / KAM Grossistansvarig

031-67 55 07

toomas.uussalu@rec-indovent.se

#ventkomponenter
per-2762-filter-web1

Per Herrmann

Support Aggregat

031-67 55 29

per.herrmann@rec-indovent.se

#aggregat
portratt_dummy_tjej

Magdolna Horwath

Innesäljare Aggregat, Ventkomponenter & Reservdelar

031-67 55 12

magdolna.horwath@rec-indovent.se

#aggregat #ventkomponenter
peter_hammer

Peter Hammer

Produktchef Enhetsaggregat

031-67 55 20

peter.hammer@rec-indovent.se

erik-3271-filter-web1

Erik Niklasson

Innesäljare Textildon, Ventkomponenter & Skorsten

031-67 55 15

erik.niklasson@rec-indovent.se

#aggregat #textildon #ventkomponenter
ake-3155-filter-test-web6

Åke Martinsson

Försäljning Skorsten

031-67 55 17

ake.martinsson@rec-indovent.se

#skorsten
ingemar_husberg

Ingemar Husberg

Försäljning Skorsten

031-67 55 13

ingemar.husberg@rec-indovent.se

#skorsten

Hitta kontaktpersonerna i ditt område

cat_133 cat_140 cat_147 cat_154 cat_131 cat_138 cat_145 cat_152 cat_132 cat_139 cat_146 cat_153 cat_128 cat_135 cat_142 cat_149 cat_127 cat_134 cat_141 cat_148 cat_129 cat_136 cat_143 cat_150 cat_130 cat_137 cat_144 cat_151
Nollställ sortering

Huvudkontor

REC Indovent AB

Kärragatan 2

431 21  Mölndal

Regionkontor

REC Indovent AB

Östra Farmvägen 15B

212 16  Malmö

Huvudkontor

REC Indovent AB

Kärragatan 2

431 21  Mölndal

Regionkontor

REC Indovent AB

Storängsvägen 16A

184 32  Åkersberga

Regionkontor

REC Indovent AB

Storängsvägen 16A

184 32  Åkersberga

Huvudkontor

REC Indovent AB

Kärragatan 2

431 21  Mölndal

Regionkontor

REC Indovent AB

Östra Farmvägen 15B

212 16  Malmö

Huvudkontor

REC Indovent AB

Kärragatan 2

431 21  Mölndal