Hitta kontaktpersonerna i ditt område

cat_133 cat_140 cat_147 cat_154 cat_131 cat_138 cat_145 cat_152 cat_132 cat_139 cat_146 cat_153 cat_128 cat_135 cat_142 cat_149 cat_127 cat_134 cat_141 cat_148 cat_129 cat_136 cat_143 cat_150 cat_130 cat_137 cat_144 cat_151
Nollställ sortering

Huvudkontor

REC Indovent AB

Kärragatan 2

431 21  Mölndal

Regionkontor

REC Indovent AB

Fosievägen 6

214 31  Malmö

Huvudkontor

REC Indovent AB

Kärragatan 2

431 21  Mölndal

Regionkontor

REC Indovent AB

Varuvägen 9

125 30 Älvsjö

Regionkontor

REC Indovent AB (Norr)

Björkhagsvägen 21B

184 38  Åkersberga

 

REC Indovent AB (Syd)

Varuvägen 9

125 30 Älvsjö

Huvudkontor

REC Indovent AB

Kärragatan 2

431 21  Mölndal

Regionkontor

REC Indovent AB

Östra Farmvägen 15B

212 16  Malmö

Huvudkontor

REC Indovent AB

Kärragatan 2

431 21  Mölndal

Claes Jäderholm

VD/AO Chef Vent

031 – 67 55 00

claes.jaderholm@rec-indovent.se

#ventkomponenter

Peter Hammer

AO Chef Aggregat
Försäljning Väst/Syd samt Export

031-67 55 20

peter.hammer@rec-indovent.se

Andreas Löfgren

AO Chef Solel

031-67 55 06

andreas.lofgren@rec-indovent.se

Mimmie Helsner

Marknad & Försäljning

031 – 67 55 14

mimmie.helsner@rec-indovent.se

#aggregat

Nicholas Sokrut

Försäljning/Projektledning – ansvarig Öst

08-120 50 729

nicholas.sokrut@rec-indovent.se

#aggregat

Patrik Larsson

Försäljning/Projektledning
– ansvarig Mellansverige & Norr

08-128 38 389

patrik.larsson@rec-indovent.se

#aggregat #textildon

Toomas Uussalu

Försäljning / KAM Grossistansvarig

031-67 55 07

toomas.uussalu@rec-indovent.se

#ventkomponenter

Per Audell

Försäljning Solel Öst

08-120 507 51

per.audell@rec-indovent.se

#skorsten

Per Herrmann

Support Aggregat

031-67 55 00

per.herrmann@rec-indovent.se

#aggregat

Magdolna Horwath

Innesäljare Aggregat, Filter & Reservdelar

031-67 55 12

magdolna.horwath@rec-indovent.se

#ventkomponenter #aggregat

Erik Niklasson

Innesäljare Textildon, Ventkomponenter & Skorsten

031-67 55 15

erik.niklasson@rec-indovent.se

#ventkomponenter #aggregat #textildon